Forum Salam Perkenalan Peserta NPQEL 2.0 2022

Pembelajaran di NPQEL

Pembelajaran di NPQEL

by MASRINA BT MOHD SALEH NPQEL2022 SRGH2 -
Number of replies: 3

Assalamualaikum,

Salam perkenalan daripada saya Masrina Binti Mohd Saleh dari kelas SRGH2. Setelah lebih 2 bulan mengikuti pembelajaran secara alam maya di kelas NPQEL ini, terlalu banyak info dan pengetahuan yang sewajarnya saya kuasai dan fahami sebelum saya layak untuk memegang jawatan sebagai pemimpin sekolah. Semakin saya belajar, semakin saya menggali ilmu di NPQEL ini, semakin banyak saya harus saya teroka ilmu dalam bidang kepimpinan ini. Mohon Allah kuatkan semangat saya dan rakan-rakan supaya dapat sampai ke garisan penamat dan semoga dipermudahkan segala urusan kita semua. Harap tenaga pengajar bersabar dengan kerenah kami. Mohon tunjur ajar .. Terima kasih

In reply to MASRINA BT MOHD SALEH NPQEL2022 SRGH2

Re: Pembelajaran di NPQEL

by NORSALIANA BINTI NILAM MARICAN NPQEL2022 SRGH2 -
Waalaikumussalam...
Saya setuju dengan pendapat cikgu Masrina. Semoga kita terus kuat semangat untuk menyelesaikan kursus ini dengan jayanya. Aamiin Ya Rabbal Alamiin.
In reply to MASRINA BT MOHD SALEH NPQEL2022 SRGH2

by NORSHAKILLA BINTI MAHAD NPQEL2022 SRBE6 -
Waalaikumussalam wbt...

Salam perkenalan daripada saya, Norshakilla binti Mahad dari Kelas SRBE6.

Saya juga bersetuju dengan pendapat Cikgu Masrina. Semakin terasa kerdilnya diri dan banyak ilmu yang perlu dicari. Saya doakan agar Allah sentiasa mudahkan semua urusan rakan-rakan sepanjang kursus ini. In sya Allah, aamiinn..
In reply to NORSHAKILLA BINTI MAHAD NPQEL2022 SRBE6

by NGATIMAH BINTI BASAR NPQEL2022 SMBE2 -
Assalamualaikum... salam perkenalan

Saya Ngatimah Basar dari kelas SMBE2.....

kita sama-sama berdoa terus sihat dan kuat semangat meneruskan kursus ini....Tahniah